Side Yeşilöz Hotel

duygu seyma

(4.9.2012 16:04)
bende oyle bakıorum ama beğendim gelebiliriz peki siz oneriyomusunuz

Cevap:


VELİ ÇAKIRCA

(5.7.2012 13:38)
HERŞEY GERÇEKTEN ÇOK GÜZELDİ YEMEKLER OLSUN HAVUZ OLSUN ANIMASOYNCULAR OLSUN OZELLİKLE HARUN KARDEŞİME TEŞEKUR EDERİM ÇOK GÜZEL AGIRLADILAR HERŞEY ICIN SAGOLUN BIR KEZDAHA TATİLE GİTCEK OLSAMBIRKEZ DAHA SIZI SECERDIM HERŞE GONLUNUZCE OLSUN SENEYE GORUSURUZ

Cevap:


Habil ŞİMŞEK

(1.7.2012 10:15)
her şey çok güzeldi..personel çok sıcak kanlı..işlerini güzel yapıyorlar.başta mustafa bey,müslüm beye ve tüm çalışanlara bu güzel tatil için teşekkür ederim..

Cevap:


özlem tümgüç

(30.6.2012 10:41)
otel fiyatlarınız hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim 7temmuz ile 14 temmuz arası düşünüyorum

Cevap:


yolusevgiden geçen herkese

(22.5.2012 4:14)
merhaba yeni bir yolda turizm göçünü sırtınıza yüklemiş ilerlemeye çalışıyor göç yolda düzelir sisteminide uygulamaya çalışıyorsunuz...kolay değil otel konseptini yeniden düzenlemek.beklentilerini yüksek tutma yanılgısına düşmemeli..ancak otel alanı düşünülen değişiklikleri yapabilmenize çok uygun..ailemle herşeyden her yerden uzak hani derlerya iki gün kafa dinleme için yola çıktık..pusula sizin oteli noktaladı...biz ailecek memnunuz..geçirdiğimiz süreçten.sizden kaynaklanan bir problem değildir.turizm şirketlerinin satış politikalarından kaynaklanan bir farklılıktır.İşletme sahibinden tutunda içeride çalışan herkes ortaya bir güzellik koyma adına var gücü ile bir çaba içerisinde...iletilen her duyguya asla olumsuz bir yanıt alamadık.animasyon ekibi olsun ,yiyecek içecek ekibi olsun...oyun salonu işltmecisi Mehmet'e barda duran haydar'a ,hediyelik bölümndeki işletmecilere,hepinize teşekkürler..dahada güzelleşmiş bir ortamda yeniden kavuşabilme adına emek veren herkese sevgi ve saygılarımla

Cevap:


ALİ TAKIR

(16.5.2012 13:11)
iyi günler.ben ailemle tatile gelmeyi düşünüyorum fakat otelinizin konseptini tam olarak sitenize yazmamışsınız fakat bikaç farklı sitede muhafazakar kesime hitap ettiğiniz yazıyor.havuzlar ayrımı?alkol varmı? bu konuda bilgilendirebilirmisiniz?

Cevap:


sema deniz

(3.5.2012 13:15)
öğrencilerimle güzel bir tatil geçirdik herşey için teşekkür ederim.

Cevap:


A. Sedat Aykal

(6.4.2012 11:34)
2 yıl önce otelinizde tatil yapma fırsatı yakaladık ve gerek tesisinizden, gerekse güler yüzlü ve kendimizi evimizde hissetmemizi sağlayan personelinizden çok memnun kaldık. Bebeğimiz büyür büyümez yine gelicez inşallah. Alternatif tatil planlayan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Her şey için teşekkürler..

Cevap:


Pınar Şehirli

(17.1.2012 0:00)
Otelinizden çok memnun kaldık teşekkür ederiz...

Cevap:

Biz teşekkür ederiz...

YILMAZ KARDEŞLER Otelcilik Ltd. Şti.
Adres:Yalı Mah.Cemal Gürsel Bulvarı No:38
           Side/Manavgat ANTALYA

Tasarım ve Kodlama Bilya.net Web Tasarım tarafından MWT sisteminde yapıldı.
Tüm Hakları Saklıdır©2010